Підготовка до національного мультипредметного тестування від УЦОЯО
Інформуємо про те, що охочі взяти участь в НМТ, яким було відмовлено в реєстрації під час основного періоду через недоліки в документах та/або зазначеній інформації, можуть виправити помилки й повторно надіслати їх на опрацювання з 9 до 14 травня 2025 року.
Переконливо просимо потенційних учасників НМТ уважно читати повідомлення у своєму персональному кабінеті, адже в ньому зазначено причину відмови: надання недостовірної інформації, або надання копій не всіх потрібних документів, або надання копій документів, які не відповідають вимогам законодавства, тощо. Якнайшвидше виправте свої помилки ー і зможете взяти участь в НМТ. Звертаємо увагу на те, що повторно створювати персональний кабінет не потрібно. Завантажити копії документів, які стали підставою для відмови, доопрацювати інформацію та надіслати їх на оброблення до Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти потрібно в кабінеті, створеному під час реєстрації в основний період.
Наголошуємо на тому, що лише вчасне доопрацювання та повторне подання документів відповідно до вимог, дасть змогу успішно зареєструватися для участі в додаткових сесіях НМТ.
Порада 1.Ознайомтеся з програмами. Усі завдання НМТ відповідатимуть змісту програм ЗНО з навчальних предметів.
Порада 2. Системне навчання в школі — передумова успіху. Щодо підготовки до тестування загалом, то помічним є наполегливе й відповідальне навчання у відповідному закладі освіти: саме це забезпечує міцний фундамент для високого результату на НМТ. Опрацьовуючи кожну нову тему чи то з історії України, чи то з математики або української мови в межах поточного освітнього процесу, працюйте осмислено. Після вивчення теми зафіксуйте головне, створіть, приміром, мапу знань. Використовуйте інформацію лише з достовірних та рекомендованих учителем / учителькою джерел.
Порада 3. Практикуйтеся на тестах минулих років. Здобуті знання, звісно, варто перевіряти ー виконувати типові тестові завдання різних форматів ЗНО та НМТ минулих років. Їх ви знайдете в рубриці «Тести минулих років» або скористайтесь гіперпокликаннями, вміщеними нижче:
Порада 4. Відпрацьовуйте навички роботи з онлайновими платформати, користуючись короткими тематичними тестами з різних навчальних предметів в онлайн-тестувальнику на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти допоможуть попрактикуватися у виконанні завдань за тією чи тією темою, виявити прогалини й пропрацювати їх.
Порада 5. Під час підготовки до тестування з історії України помічними також можуть стати тренажери від Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. Наприклад, функціонал тренажера з історії України дає змогу працювати онлайн із зображеннями пам’яток та історичних персоналій і тестовими завданнями, що містять ці зображення. А за допомогою «Абетки» можна пригадати або вивчити визначення понять і термінів певного історичного періоду та виконати відповідні тестові завдання. Завдяки запропонованим мапам можна відпрацювати свої навички роботи із завданнями, що містять картографічний матеріал, а також отримати навички виконувати так звані кластерні тестові завдання, що з’явились у тестовому зошиті ЗНО з історії у 2016 році й нині є серед завдань НМТ. Перейти на платформу «Підготовка до ЗНО з історії України».
Порада 6. Орієнтуйтеся на демонстраційний варіант тесту. Потренуватися виконувати завдання різних форм, навчитися правильно позначати відповіді — у цьому помічною стане освітня платформа «Всеукраїнська школа онлайн», де доступні тренувальні варіанти предметних тестів. У вкладці «Курси» потрібно вибрати навчальний курс для 10 чи 11 класу. Тут розміщено демонстраційний варіант НМТ-2025, демонстраційний варіант НМТ-2024, перший і другий тренувальні варіанти НМТ-2024, перший і другий тренувальні варіанти НМТ-2023.
Перейти на платформу «Всеукраїнська школа онлайн»;
Перейти до демонстраційного варіанту НМТ-2025 (на платформі «ВШО»);
Перейти до НМТ-2024: перший варіант (на платформі «ВШО»);
Перейти до НМТ-2024: другий варіант (на платформі «ВШО»);
Перейти до демонстраційного варіанту НМТ-2024 (на платформі «ВШО»);
Перейти до НМТ-2023: перший варіант (на платформі «ВШО»);
Перейти до НМТ-2023: другий варіант (на платформі «ВШО»).