Підготовка до національного мультипредметного тестування від УЦОЯО

         Порада 1.Ознайомтеся з програмами. Усі завдання НМТ відповідатимуть змісту програм ЗНО з навчальних предметів.

         Порада 2. Системне навчання в школі — передумова успіху. Щодо підготовки до тестування загалом, то помічним є наполегливе й відповідальне навчання у відповідному закладі освіти: саме це забезпечує міцний фундамент для високого результату на НМТ. Опрацьовуючи кожну нову тему чи то з історії України, чи то з математики або української мови в межах поточного освітнього процесу, працюйте осмислено. Після вивчення теми зафіксуйте головне, створіть, приміром, мапу знань. Використовуйте інформацію лише з достовірних та рекомендованих учителем / учителькою джерел.

         Порада 3. Практикуйтеся на тестах минулих років. Здобуті знання, звісно, варто перевіряти ー виконувати типові тестові завдання різних форматів ЗНО та НМТ минулих років. Їх ви знайдете в рубриці «Тести минулих років» або скористайтесь гіперпокликаннями, вміщеними нижче:

Порада 4. Відпрацьовуйте навички роботи з онлайновими платформати, користуючись короткими тематичними тестами з різних навчальних предметів в онлайн-тестувальнику на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти допоможуть попрактикуватися у виконанні завдань за тією чи тією темою, виявити прогалини й пропрацювати їх.

Порада 5. Під час підготовки до тестування з історії України помічними також можуть стати тренажери від Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. Наприклад, функціонал тренажера з історії України дає змогу працювати онлайн із зображеннями пам’яток та історичних персоналій і тестовими завданнями, що містять ці зображення. А за допомогою «Абетки» можна пригадати або вивчити визначення понять і термінів певного історичного періоду та виконати відповідні тестові завдання. Завдяки запропонованим мапам можна відпрацювати свої навички роботи із завданнями, що містять картографічний матеріал, а також отримати навички виконувати так звані кластерні тестові завдання, що з’явились у тестовому зошиті ЗНО з історії у 2016 році й нині є серед завдань НМТ. Перейти на платформу «Підготовка до ЗНО з історії України».

Порада 6. Орієнтуйтеся на демонстраційний варіант тесту. Потренуватися виконувати завдання різних форм, навчитися правильно позначати відповіді — у цьому помічною стане освітня платформа «Всеукраїнська школа онлайн», де доступні тренувальні варіанти предметних тестів. У вкладці «Курси» потрібно вибрати навчальний курс для 10 чи 11 класу. Тут розміщено демонстраційний варіант НМТ-2025демонстраційний варіант НМТ-2024перший і другий тренувальні варіанти НМТ-2024, перший і другий тренувальні варіанти НМТ-2023.

Перейти на платформу «Всеукраїнська школа онлайн»;

Перейти до демонстраційного варіанту НМТ-2025 (на платформі «ВШО»);

Перейти до НМТ-2024: перший варіант (на платформі «ВШО»);

Перейти до НМТ-2024: другий варіант (на платформі «ВШО»);

Перейти до демонстраційного варіанту НМТ-2024 (на платформі «ВШО»);

Перейти до НМТ-2023: перший варіант (на платформі «ВШО»);

Перейти до НМТ-2023: другий варіант (на платформі «ВШО»).